HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jablonec n. N. 6:2

Patnáctá výhra dorostu v letošní sezóně

09.01.2013
Kluci z dorostu sice prohráli první třetinu, poté se ovšem zvedli a dál kralují krajské lize.
16.kolo, neděle 6.1.2013,
6:2
Jablonec n. N.
Vomáčka - Janata, Mikulík, Erban, Lamač, Kynčl, Moník J. - Stanev, Sedláček, Kerekanič - Junek, Moník F., Chleborád - Tatar, Exner, Rychlovský - Hlaváč
Krejbich (47. Musílek) - Košek, Čejka, Novotný, Cyprián, Vodseďálek, Opočenský, Šimůnek Ja., Hájek, Sýkora, Kubíny, Glos, Švík, Nájemník, Véle, Myšák, Křížek, Šimůnek Ji.
Třetiny: 1:2, 3:0, 2:0  Branky a nahrávky: 16. Junek (Tatar), 24. Rychlovský (Junek, Tatar), 25. Kerekanič (Stanev), 35. Sedláček (Kynčl, Stanev), 44. Tatar (Exner), 47. Mikulík (Chleborád, Moník F.) - 7. Nájemník (Véle, Glos), 8. Hájek (Sýkora) Vyloučení: 8:12, navíc Janata (Krkonoše) 10 OT, OK a TH, Junek (Krkonoše) 10 OT Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 78.
V utkání prvního s druhým jsme zpočátku tahali za kratší konec. Soupeř nás lepším bruslením a aktivním přístupem zatlačil do defenzívy. Což v čase 6:30 přetavil v úvodní gól utkání. Za necelou minutu a půl bylo ještě hůř, když na rozdíl dvou branek zvyšoval hostující Hájek. Vzápětí dostal Janata "za kecy" trest ve hře a šel spolu s Erbanem, který se zranil, předčasně do šaten. Toto nás paradoxně "nakoplo" a do konce třetiny se nám podařilo snížit na 1:2. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a důsledkem toho jsme otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Tato část hry skončila 3:0 a tak se šlo do kabin za stavu 4:2. Ve třetí třetině hosté odpadli úplně, a tak pro nás nebyl problém si vítězství pohlídat. Navíc jsme přidali další dva góly a soupeře z Jablonce tak porazili i ve třetím vzájemném soutěžním utkání. Vyloučení: V utkání prvního s druhým jsme zpočátku tahali za kratší konec. Soupeř nás lepším bruslením a aktivním přístupem zatlačil do defenzívy. Což v čase 6:30 přetavil v úvodní gól utkání. Za necelou minutu a půl bylo ještě hůř, když na rozdíl dvou branek zvyšoval hostující Hájek. Vzápětí dostal Janata "za kecy" trest ve hře a šel spolu s Erbanem, který se zranil, předčasně do šaten. Toto nás paradoxně "nakoplo" a do konce třetiny se nám podařilo snížit na 1:2. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a důsledkem toho jsme otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Tato část hry skončila 3:0 a tak se šlo do kabin za stavu 4:2. Ve třetí třetině hosté odpadli úplně, a tak pro nás nebyl problém si vítězství pohlídat. Navíc jsme přidali další dva góly a soupeře z Jablonce tak porazili i ve třetím vzájemném soutěžním utkání.