HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Pardubice 3:10

Pardubice si Krkonoš vezou pohodovou výhru, neboť šesťákům vstřelili deset gólů

01.12.2012
Po Slavii a Liberci, hrála šestka s dalším velice silným soupeřem, kterým byl tým Pardubic. Kluci bohužel nedokázali držet krok, inkasovali deset branek a doma vysoko prohráli. Příští dvě utkání hrají venku, a to v Mladé Boleslavi a v Hradci Králové.
17.kolo, středa 28.11.2012,
3:10
Pardubice
Pluháček, Kozák, Junek, Husár,Lanta, Mikysa, Moravec, Perička, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber
Růžička, Klas, Matěcha, Kroužel, Obr, Dymák, Vltavský, Voženílek, Kulhánek, Zeman, Kazda,Pavlíček, Rohlík, Koffer, Václavek, Pejzl, Svoboda, Lemberk
Třetiny: 3:4, 0:3, 0: 3   Branky a nahrávky: Rychlovský 2 (Perička) Junek (Rychlovský)
Skvěle sehraná 1.třetina, ve které jsme dokázali 3x proměnit. Jako bychom si ale naše střelecké štěstí vybrali hned na začátku, protože ačkoliv jsme se snažili, tak se nám již do konce zápasu nepodařilo vstřelit žádný další gól. Bohužel jsme si na své konto připsali další prohru a pevně věříme, že závěr druhého kola 01.12.2012 zakončíme výhrou nad Mladou Boleslaví.