HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 7:4

Pardubice porazily šestou třídu

29.09.2014
Jana Poskerová
Odložený zápas 3.kola odehráli v sobotu hráči 6.třídy, i přes prohru to bylo zatím jejich nejlépe sehrané utkání.
3.kolo, sobota 13.9.2014,
HC Krkonoše
br.Stieber M.,br.Ševčík A.,Paleček A.,Tvrdík V.,Novotný J.,Vašíček V., Staněk Š.,Burda D.,Chabada O.,Vojtěch J.,Landsmann P.,Skryp D.,Nadrchal M., Boguaj V.,Valkoun K.,Koutecký J.,Nekvinda I.,Kropáček J.,Červenka K.,
br.Janků K.,br.Mikysa M.,Horák A.,Bílek V.,Koldovský J.,Jirků A.,Kolda V., .,Háze J.,Mlejnek S.,Rada M.,Chlum M.J.,Sporysch D.,Boukal J.,Vaněk P., Mostecký J.,Kolbe P.
Třetiny: 3:1,1:2,3:1  Branky a nahrávky:Mlejnek-1,Sporysch-1,Koldovský-1,Jirků-1,
I přes konečný výsledek patřil tento zápas zatím k těm nejlepším. Z počátku sice kluci zaváhali , ale pak se chytili a soupeř nám vždy odskočil jen o jeden gól. Dotáhnout to k vítěznému výsledku se nám už nepovedlo, mohlo za to i dost trestných minut a zranění jednoho z hráčů. Kubo , přejeme ti brzké uzdravení !