HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 0:5

Osmička zatím nevyhrává

27.10.2014
Jana Poskerová
Osmá třída zatím ještě stále hledá formu na vítězná utkání.
10.kolo, sobota 25.10.2014, 15:00
HC Krkonoše
HC Letňany
Kozák, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Moravec, Teuber, Soukup, Matloch, Novák, Kahl, Bujárek, Vognar, Perička, Křížek
Pařík, Škutina, Klikorka, Fleischmann, Kloutvor, Peterka, Zedek, Duchan, Pejchal, Pinkas, Rudolf, Souček, Tzovaris, Vlček, Výrut, Vrba, Klimo, Krutil
Třetiny: 0:1,0:1,0:3
Sobotní zápas jsme opět odehráli na domácím ledě ve Dvoře Králové, kde jsme hostili tým z Letňan. Po dlouhé době jsme do utkání dali i hokejové srdíčko, snažili jsme se bojovat, bohužel nám stále chybí dravost a proměňování střeleckých šancí. Musíme zrychlit naší hru, hlavně přihrávky, protože než se my rozhodneme někomu nahrát, tak už se na nás nalepí obrana soupeře a nemáme pak šanci dávat góly. Stav utkání skončil 0:5.