HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Hvězda Praha 0:6

Hvězda Praha
Pluháček, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Moravec, Teuber, Soukup, Kunert, Novák, Kahl, Bujárek
Flieger, Fiala, Vokurka, Šiller, Čech, Šíma, Kalný, Cikhort, Slavata, Kadlčík, Bambuch, Vlček, Kužel, Richtr, Lachman, Kulich
Třetiny: 0:2,0:2,0:2
Další tým z Prahy jsme hostili na domácím ledě ve Dvoře Králové. Prvních 8 minut jsme se dokázali úspěšně bránit, ale nevytvořili jsme si žádné velké útočné akce. V 08:02 jsme inkasovali první gól, za necelé tři minuty už to bylo 0:2.

Druhou i třetí třetinu jsme v každé dostali opět po dvou gólech, takže stav utkání skončil prohrou 0:6. Nutno však pochválit výkon brankáře, který vychytal spoustu dalších střel. Zbytek týmu se musí nad sebou zamyslet, protože v zápasech chybí dravost, rychlost a útočnost. Bohužel se zde projevuje i ne moc dobrá fyzická zdatnost každého hráče.