HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Pardubice 6:4

Osmička v odvetě s Pardubicemi

19.03.2014
Jana Poskerová
Další zápas se soupeřem z Pardubic se osmákům podařil. Zaslouženě vybojovali plný počet bodů.
35.kolo, sobota 15.3.2014,
HC Krkonoše
Pardubice
Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Šlaicher, Mistr, Vaňát, Poul, Horák, Junek, Moravec
Vlk, Matoušek, Hybeš, Leder, Matěcha, Dubovčí, Franc, Matušek, Pospiech, Bucek, Blumel, Rohlík, Zeman, Koffer, Velinský, Kmoníček, Kutílek
Třetiny: 3:2, 2:2, 1:0  Branky a nahrávky: Šlaicher (Síla), Vaňát 2 (Moravec, Síla), Poul 2 (Vaňát), Síla (Mistr) .
Pěkné utkání jsme odehráli v sobotu s Pardubicemi. Šlo o vzájemně vyrovnaný boj, ze kterého jsme nakonec vítězně vyšli my. Utkání bylo plné emocí, na obou stranách se hodně trestalo. Přesto jsme však dokázali vstřelit 6 branek, soupeři se to podařilo jen 4x. Body tak plnou zásluhou zůstaly doma.