HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Havlíčkův Brod - HC Krkonoše 5:3

I když se osmáci snažili, výhru v Havlíčkově Brodě nevybojovali.
14.kolo, sobota 23.11.2013,
Havlíčkův Brod
5:3
Arbelovský, Adam, Krejčí, Hart, Marek, Cachnín, Teplý, Pejchal, Vala, Kohout, Telc
Pluháček, Síla, Berisha, Jonáš, Karlecová, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Soukup, Rychlovský, Junek
Třetiny: 3:1,0:2,2:0  Branky a nahrávky: Síla, Poul (Řehák,Jonáš), Rychlovský (Jonáš) .
Hned v úvodu první třetiny se nám podařilo překonat brankáře soupeře a dostali jsme se do vedení 1:0. Domácí nám odpověděli v čase 13:23, kdy stav utkání vyrovnali na 1:1, za dalších 16 vteřin se jim však podařilo znovu bodovat a zvýšili si tak skore ve svůj prospěch na 2:1.

Druhá třetina byla úspěšnější pro náš tým. Dokázali jsme dvakrát proměnit a stav utkání jsme srovnali na 3:3.

Poslední dvacetiminutovka patřila už jen domácím. Vstřelili nám další dva góly, zatímco nám se nepodařilo vsítit puk do jejich branky ani jednou. Stav utkání skončil výhrou pro domácí 5:3.