HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 12:1

Osmička stále bez bodu

02.11.2014
Jana Poskerová
Ani proti Liberci se nepodařilo osmákům uhrát aspoň bod. Zápas skončil vysokou výhrou libereckých hráčů.
11.kolo, pondělí 27.10.2014,
HC Krkonoše
Pozner, Šuráň, Adamec, Starý, Bartoš, Kovář, Žůrek, Nikolič, Dospěl, Křepelka, Vomáčka, Rychlovský, Liška, Dupal, Matějka, Virag
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Moravec, Teuber, Soukup, Kunert, Novák, Kahl, Bujárek, Matloch, Šlajcher, Perička
Třetiny: 2:0,5:1,5:0  Branky a nahrávky: Novák (Teuber)
Prázdninový den nám vyplnilo utkání s BÍLÝMI TYGRY v Liberci. Nezačali jsme vůbec špatně. První třetinu jsme se dlouho drželi, bohužel pak najednou padly dva góly a naše psychika byla již zase poznamenána. Ve druhé dvacetiminutovce jsme sice 1 x proměnili, pak ale do naší brány do konce zápasu padlo dalších 10 gólů. Utkání skončilo vysokým skorem 12:1 a body si tak připsali liberečtí.