HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 5:1

Osmička rovnocenným soupeřem

22.12.2014
Jana Poskerová
I když hráči HC Krkonoše nevyhráli, odvedli na ledě Letňan velmi kvalitní výkon, za který si zaslouží pochvalu.
19.kolo, sobota 13.12.2014,
HC Letňany
HC Krkonoše
Lukáš, Škutina, Klikorka, Vobořil, Riley,, Zedek, Krutil, Duchan, Hruška, Pejchal, Pinkas, Rudolf, Souček, Tzovaris, Vlček, Klimo, Vrba
Trejtnar, Pluháček, Teuber, Lanta, Minařík, Soukup, Bonaventura, Novák, Lukeš, Moravec, Kunert, Matloch, Mikysa, Kahl
Třetiny: 2:0,2:1,1:0  Branky a nahrávky: Teuber (Soukup).
Kluci odehráli druhý nejlepší zápas v této sezoně. Dali do toho opravdu srdíčko a bylo to na hře vidět. To, že nám chybělo štěstí, abychom víckrát proměnili naše vyložené šance, je jedna věc, druhá věc je to, že kluci opravdu zabrali a nechali na ledě, co mohli. Zápas byl na pohled velmi pěkný, výsledek tomu sice neodpovídá, ale tým si zaslouží opravdu pochvalu.