HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 7:3

Osmička prohrála v Pardubicích

04.02.2014
Jana Poskerová
Sice se osmáci trefili v každé třetině, soupeř byl však daleko úspěšnější.
26.kolo, sobota 1.2.2014,
HC Krkonoše
Vlk, Oliva, Blažej, Hybeš, Matušek, Rudý, Buček, Zeman, Blumel, Kmoníček, Chára, Čech, Pospiech, Dubovčí, Leder, Matěcha, Kutílek, Velinský, Franc
Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Horák, Šlaicher, Vaňát, Rychlovský, Junek
Třetiny: 2:1, 2:1, 3:1  Branky a nahrávky:Jonáš (Rychlovský), Vaňát (Poul), Síla (Šlaicher) .
Ačkoliv konečné skore tomu neodpovídá, zápas musíme hodnotit jako velice vyrovnaný. Bojovali jsme od samého začátku utkání, vytvořili jsme si i dostatek střeleckých šancí, ale chybělo nám prostě hokejové štěstí, aby puky padaly do brány domácích. Zato pardubické střely mířily často přesně tam, kam měly a rozvlinily nám síť za zády našeho brankáře celkem 7x. Naše 3 góly na vítězství nestačily a body si nechávají pardubičtí.