HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 1:5

Osmáci hráli s Rebelem čtyřicet minut vyrovnaný hokej, ve třetí třetině však hosté vstřelili čtyři branky

07.10.2013
Tomáš Pavlík
Mladí hokejisté nastoupili v domácím utkání proti Havlíčkově Brodu. Po dvou třetinách bylo skóre vyrovnané 1:1, avšak ve třetí části byli úspěšnější hosté a odvezli si nakonec z Krkonoš tři body za výhru 1:5.
5.kolo, sobota 5.10.2013,
HC Krkonoše
1:5
Havlíčkův Brod
Kozák, Pluháček, Berisha, Furmánek, Jonáš, Kesner, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Mistr, Síla, Junek, Soukup, Rychlovský, Šír
Soupeř: Arbelovský, Holata, Smolko, Adam, Hart, Krejčí, Marek, Petržílka, Cachnín, Teplý, Pokorný, Vala, Kohout, Rybáček, Tecl, Brdíčko
Třetiny:   Branky a nahrávky: Síla (Rychlovský, Šlaicher).
První dvě třetiny jsme hráli vzájemně vyrovnaný zápas. Na obou stranách padlo pouze po jednom gólu, střídavě se také vyvíjel tlak u brány domácích a brány hostů. Jen střeleckých šancí jsme měli o něco více, bohužel se nám je nepodařilo všechny proměnit. To by se pak průběh utkání vyvíjel úplně jiným směrem. Takhle jsme tedy dali šanci našim soupeřům a ti si svého střeleckého štěstí nakonec dostatečně užili na začátku 3. třetiny. Během 7 minut se jim podařilo vstřelit 3 rychlé branky za sebou a dostali se tak do vedení 4:1. My jsme se snažili nadále bojovat, ale nevycházelo nám stále zakončení před bránou REBELu. A tak došlo k tomu, že jsme ještě před koncem zápasu obdrželi 1 gól a stav utkání skončil 1:5.