HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 3:5

Osmá třída prohrála počtvrté za sebou, tentokrát nestačila na Hradec Králové

13.10.2013
Tomáš Pavlík
Krkonošští osmáci ve Vrchlabí přivítali Hradec. V zápase byli lepší hosté, kteří nakonec zvítězili 5:3 a odvezli si domů všechny body.
7.kolo, sobota 12.10.2013,
HC Krkonoše
HC Hradec Králové
Dvořák, Krejčí, Borovec, Duben, Klodner, Krištof, Martinec, Voňka, Hladík, Jakubec, Kyncl, Morong, Muller, Poppel, Růta, Sajdl, Síla
Nosek, Kozák, Karlecová, Berisha, Furmánek, Jonáš, Síla, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Mistr, Rychlovský, Junek, Šír, Matloch
Třetiny: 1.2, 1:2, 1:1  Branky: Rychlovský (Šlaicher), Furmánek (Síla), Mistr (Kynčl, Šír).
Již potřetí za sebou jsme narazili na soupeře, se kterým jsme hráli vzájemně vyrovnaný zápas. Dokázali jsme si vytvořit dostatek střeleckých příležitostí, z nichž jsme ovšem proměnili pouze 3. Náš soupeř byl na tom o dva góly lépe, a tak jsme opět zůstali bez bodů. Stav utkání skončil 3:5. Jakoby nás opustilo gólové štěstí ze začátku sezony. Stále se nám nedaří důrazně zakončit před brankou soupeře a proměnit tak naše vydřen= šance.