HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 8:4

Osmá třída nebodovala

11.10.2012
Tomáš Pavlík
Osmička hrála v Pardubicích. Téměř, po celý průběh zápasu se hrálo vyrovnané utkání. V prvních dvou třetinách, ale o jednu branku více vstřelili domácí, a když v poslední části klání byli úspěšnější také Pardubice, do Krkonoš se Osmička vrací se skore 4:8.
8.kolo, středa 10.10.2012, 13:00
Pardubice
8:4
HC Krkonoše
Hrabánek, Bílý, Polák, Matýs, Zahradník, Kohoutek, Mikula, Pilný, Zadina, Machač, Mert, Hašek, Pochobradský, Hlaváček, Žouželka, Hudec, Černý
Vomáčka, Křížek, Ryšavý, Tříska, Jirman, Havelec, Jirásek F., Jirásek D., Lelek, Šlaicher T., Cerman, Krsek, Valášek, Mach
Třetiny: 2:1, 3:2, 3:1  Branky a nahrávky: Havelec, Mach (Šlaicher), Křížek (Havelec), Cerman
První dvě třetiny jsme hráli vzájemně vyrovnaný zápas. Od 47.minuty jsme však začali polevovat, čehož soupeř náležitě využil a vstřelil nám tři rychlé góly. Potom jsme se už střelecky nijak neprojevili a body z výhry si připisují Pardubice.