HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Náchod 2:4

O prohře krkonošských sedmáků s Náchodem rozhodla třetí třetina

21.10.2013
Třetí nejstarší hokejisté v rámci základní školy poznali ve čtvrtém kole poprvé v sezoně hořkost porážky. Po čtyřiceti minutách hráli se svým soupeřem 2:2, ve třetí části však hosté vstřelili dvě branky a odvezli si domů plný počet bodů.
8.kolo, sobota 19.10.2013, 11:00
2:4
Náchod
Pluháček, Mikšík, Rychlovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Moravec, Minařík, Kahl, Novák, Mikysa, Lanta, Jansa, Obst, Bujárek, Jirkovský, Bonaventura
Ševců, Jirman, Čech, Hejzlar, Hloušek, Hajk, Kovaláš, Prouza, Brož, Černíček, Maklička, Jirásek, Mach, Šimek, Štencl, Poul
Třetiny: 2:2, 0:0, 0:2  Branky a nahrávky: Rychlovský (Šimkovič Josef), Novák (Lanta).
K dnešnímu utkání zajížděli hosté HC Náchod na náš domácí led do Trutnova. První dvě třetiny byly vzájemně vyrovnané, na obou stranách padlo po dvou gólech. O vítězství rozhodla až třetí třetina, kdy nás soupeř začal přebruslovat a začal také více útočit. Nám jakoby najednou docházely síly, nedokázali jsme ani proměnit některé vyloženě jisté střelecké šance. Připisujeme si tedy první prohru v poměru 2:4.