HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 5:2

Neproměněné šance v Kolíně nás opět stály body.

Kolín jsme v prvním vzájemném měření sil dokázali na svém ledě porazit a doufali jsme, že se to povede i tentokrát...
Kolín
5:2
Husár - Jelínek, Skála, Hájek, Barták, Křeček, Chmelař, Šafra, Jiráň, Bašus, Kozák, Spitzer, Semirád, Černý, Marvánek, Jelínek, Krumpholc, Hájek
Kozák (49. Kořínek) - Kadavý, Erban, Junek, Souček, Zákravský, Klust, Janata - Kozák, Janoušek, Háze - Smékal, Marks, Vacek - Kerekanič, Tatar, Chleborád - Patzelt
Třetiny: 0:1, 3:1, 2:0  Branky a nahrávky: 22. Bašus (Chmelař), 22. Černý (Šafra), 35. Semirád, 49. Šafra (Černý), 58. Jiráň (Bašus) - 3. Janoušek (Junek), 26. Erban (Smékal). Rozhodčí: Doležal - Krejčí - Špringl. Vyloučení: 13 : 6, navíc Kozák (KRK) 2 x 10 min. OT. Využití: 1 : 2. V oslabení: 0 : 0. Diváci: 48. Střely na branku: 31 : 32. Průběh utkání: 0 : 1, 2 : 1, 2 : 2, 5 : 2.
První třetinu jsme začali výborně. Dodržovaly se pokyny trenérů a hned v čase 2:25 jsme vstřelili úvodní branku utkání. Pak jsme v čase 3:15 neproměnili nařízené trestné střílení a první třetina tak skončila jen 1 : 0 v náš prospěch. Bohužel po 21 vteřinách druhé třetiny dostal trest za hákování Janoušek a domácí nás potrestali 1 : 1. Během 42 vteřin to bylo již 2 : 1 pro domácí, kteří dokázali v prostřední části utkání skórovat ještě jednou 3 : 1. Ve třetí třetině jsme dostali další možnost v podobě trestného střílení, které ovšem Smékal neproměnil. Domácí přidali ještě dvě branky a tak Krkonoše znovu odjíždí s prázdnou.