HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 8:4

Nedisciplinovanost stála sedmou třídu vítězství

24.02.2014
Jana Poskerová
Vlastními chybami si hráči Krkonoš prohráli zápas proti soupeři z Hradce Králové.
10.kolo, neděle 23.2.2014,
HC Hradec Králové
HC Krkonoše
Novotný, Kušnír, Řehák, Myška, Bárta, Kubišta, Doksanský, Březák, Síla, Doležal, Pirkl, Brejcha, Tomášek, Libnar, Dudek, Sajdl, Rychtera, Višňák
Kozák, Trejtnar, Bonaventura, Lukeš, Novák, Kahl, Mikysa, Moravec, Minařík, Matloch, Šír, Soukup, Bujárek, Kunert, Rychlovský, Teuber, Junek
Třetiny: 2:0, 1:2, 5:2  Branky a nahrávky: Šír 2 (Rychlovský), Matloch (Šír, Rychlovský), Junek
První dvě třetiny byly vzájemně vyrovnané, poslední třetinu jsme opět vypustili. Ještě po druhé dvacetiminutovce byl stav 3:2, tzn. skore, se kterým by se dalo ještě něco udělat. Bohužel jsme však značně polevili a místo toho, abychom začali znovu bruslit a pálit střely, začali jsme faulovat. Nejenže jsme byli za to vyloučeni, ale byli jsme ještě potrestáni našimi soupeři, kteří nám vsítili dvakrát puk do naší brány. K tomu pak přidali ještě další góly a utkání skončilo stavem 8:4.