HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 11:1

Nedělní zápas sedmákům nevyšel

16.12.2013
Povzbuzení výhrou nad Jaroměří odjeli sedmáci do Nového Města, kde inkasovali 11 branek a sami vstřelili pouze jednu.
18.kolo, neděle 15.12.2013, 11:00
Nové Město nad Metují
11:1
Šinkora, Střelková, Čižinský, Hladík, Hulán, Jarolímek, Mrázek, Netolický, Pfeifer, Prouza, Šrenka, Vaňát, Zámečník, Dostál, Horák
Kozák, Trejtnar, Lukeš, Moravec, Minařík, Soukup, Bonaventura, Kunert, Matloch, Šír, Rychlovský, Mikysa, Novák, Kahl, Teuber, Jirkovský, Lanta, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan
Třetiny: 2:0, 5:0, 4:1  Branky a nahrávky: Kunert .
Úvodní třetina byla vyrovnaná, my jsme bojovali ze všech sil, bohužel náš soupeř byl rychlejší a dokázal nám vstřelit dvě branky. Přesto jsme stále doufali, že stav utkání vyrovnáme a protihráče potrápíme. Ve druhé třetině jsme ovšem jakoby zapomněli hrát, nechali jsme se přestřílet, sami jsme dokázali vystřelit puk na brankáře domácích pouze osmkrát. Neproměnili jsme ale ani jednou. Soupeři se to podařilo pětkrát.Posledních dvacet minut patřilo opět domácím. Inkasovali jsme další čtyři góly a my jsme proměnili pouze jednou. Body zůstaly v Novém Městě s vysokým skorem 11:1.