HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Náchod 16:1

Náchodští dorostenci odjeli z ostudou

22.01.2013
Krkonošský dorost jde sebevědomě za cílem postoupit, a to se mu daří. Tentokrát na vlastním ledě smetl oslabený Náchod.
18.kolo, pátek 18.1.2013,
16:1
Náchod
Hlubuček (40. Vomáčka) - Mikulík, Špetla, Erban, Chleborád, Kynčl, Moník J. - Patzelt, Sedláček, Baudyš - Hlaváč, Stanev, Kerekanič - Vitoušek, Moník F., Věříš
Kubeček - Čech, Pavlíček, Pošmura, Regner, Šolc, Krynek, Jelínek, Tippelt, Malina, Waldecker
Třetiny: 6:1, 5:0, 5:0  Branky a nahrávky: 6. Kerekanič (Chleborád), 7. Sedláček (Patzelt), 12. Patzelt (Baudyš), 14. Kynčl, 15. Stanev (Kerekanič), 17. Sedláček, 21. Sedláček (Baudyš), 25. Stanev (Moník J.), 27. Moník F., 30. Sedláček (Baudyš), 39. Baudyš, 46. Baudyš (Sedláček), 53. Vitoušek (Mikulík), 55. Mikulík (Špetla), 55. Stanev, 58. Moník F. (Kynčl) - 15. Jelínek Vyloučení: 3:9. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35.
Hosté přijeli pouze s deseti hráči a od samého začátku bylo zřejmé, kdo bude v tomto utkání vítězem. Po třetinách 6:1, 5:0 a 5:0, tak diváci mohli vidět další dvoucifernou výhru hráčů Krkonoš. Hattrick v tomto utkání zaznamenal Stanev a Sedláček vstřelil ještě o gól více.