HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Mountfield B - HC Krkonoše 4:5

Mladší dorostenci z Budějovic se třemi body

29.10.2012
Mladší dorost zajížděl až do jihočeského kraje, kde se utkal s týmem HC Mountfield (ČB) "B". Po závěrečném obratu ze 2:4 na 5:4, veze domů vítězství.
9., neděle 28.10.2012,
Mountfield B
4:5
Schwartz, Němec, Kříž, Novotný, Stolařík, Svoboda, Benda, Kubeš, Schmidmayer, Pánek, Weber, Mikulík, Doktor, Jelínek, Procházka, Kouba, Hlavica, Mašek, Modl
Vomáčka, Sobotka, Exner, Tatar, Věříš, Moník J., Kynčl, Sedláček, Moník F., Rychlovský, Jiřička, Špetla, Lamač, Václavec, Pelcl, Mazač, Vitoušek.
Třetiny: 2:2, 2:0, 0:3  Branky: Exner 2, Tatar 2, Moník F.
K dalšímu utkání vyrazil tým Krkonoš na dlouhou cestu do Českých Budějovic. Začátek utkání byl lehce ospalý. Časem se hra ale zrychlila a byl vidět celkem kvalitní a pohledný hokej. První gól zápasu padl po chybné rozehrávce do naší sítě. Na tento gól dokázal odpovědět Exner. Ale během chvíle šli domácí opět do vedení. Na tento gól dokázal odpovědět opět Exner 1 vteřinu před koncem úvodní třetiny. Ve druhé třetině hráči z Krkonoš dělali hrubé chyby a projevilo se to i na výsledku, který na konci 2. třetiny byl 4:2, kdy čtvrtý gól domácího týmu padl z nařízeného samostatného střílení. Ve třetí třetině byli hráči z Krkonoš lepší. Bylo vidět, že to nechtějí vzdát. A po dvou rychle vstřelených brankách byli opět ve hře. Skóre zápasu uzavřel Tatar umístěnou střelou do horního rohu. Tato branka v 57. minutě byla vítězná, a tak se hojný počet fanoušků i hráči mohli radovat ze tří bodů.