HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Benátky 2:1sn

Mladší dorost zvítězil

22.11.2015
Jana Poskerová
Velmi důležité dva body si připsal tým mladšího dorostu v zápase proti Benátkám.
15.kolo, neděle 22.11.2015,
HC Krkonoše
2:1sn
HC Benátky
Pluháček, Novotný, Borovec, Šebek, Mistr, Teuber, Libnar, Kesner, Kašpar, Záliš, Řehák, Karlecová, Mikysa, Lukeš, Matloch, Červíček, Jirkovský, Novák, Minařík, Bujárek, Březák
Šuhájek, Hořínek, Zedek, Vyskočil, Koleček, Vrba, Tzovairis, Douša, Najč, Švach, Rudolf, Škutina, Kulvejt, Žáček, Donini, Papoušek, Doležal, Košař, Závora
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0  Branky a nahrávky: Červíček (Šebek), Teuber (SN) .
Na domácím ledě ve Vrchlabí hosti mladší dorost tým HC Benátky nad Jizerou. První třetina byla úspěšnější pro hosty, kterým se podařilo proměnit v čase 07:50. Domácí dokázali odpovědět až v čase 39:10 a vyrovnat tak stav utkání na 1:1. Oba brankáři čelili spoustě střel, vždy však svůj tým dokázali podržet.

Dnes sice góly moc nepadaly, zato trestné lavice byly v neustálém provozu. Na obou stranách si odpykávalo tresty dost hráčů, u domácíh padlo deset trestů, u hostů jedenáct.

Za hlasitého povzbuzování domácího FAN TÝMU se kluci z dorostu pokoušeli stále změnit stav utkání, ale většina šancí byla vychytána. V základní hrací době se tedy stav již nijak nezměnil a skončilo se u nájezdů. V těch byli úspěšnější domácí a vyhráli tak 2:1. Hosté si odvážejí 1 bod a doma zůstávají dva body.

Vzkaz od kluků fanouškům: "Děkujeme mnohokrát za perfektní atmosféru v rytmu bubnů, kterou jste vytvořili a díky moc za podporu."

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové