HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 6:7sn

Mladší dorost vyhrál na nájezdy

15.01.2016
Body za vítězství po nájezdech si domů přivezli hráči mladšího dorostu z Mladé Boleslavi.
23.kolo, neděle 10.1.2016,
Ml.Boleslav
6:7sn
Rylich, Filip, Černý, Vácha, Theissim, Suk, Hovorka, Kolner, Stehlík, Vokurka, Kubart, Černoušek, Belas, Bartoň, Našlar, Moc
Pluháček, Trejtnar, Borovec, Šebek, Mistr, Teuber, Bonaventura, Březák, Matloch, Záliš, Řehák, Novák, Minařík, Lukeš, Libnar, Červíček, Lanta, Bujárek, Kašpar
Třetiny: 0:2, 4:0, 2:4 - 0:1  Branky a nahrávky: Borovec (Libnar, Bonaventura), Libnar 4 (Březák,Kašpar, Mistr), Řehák 2 (Libnar) .
V neděli zavítal mladší dorost na led do Mladé Boleslavi. První třetinu byl náš tým velmi aktivní, přebruslili soupeře a podařilo se jim dvakrát proměnit. Domácím se nepodařilo nijak odpovědět. V bojovné náladě tak odcházely Krkonoše do kabiny. Druhá třetina však byla úplně jiná. Náš tým přestal hrát a domácí naopak začali ovládat ledovou plochu. Z naší strany nepadl ani jeden gól, zatímco domácí proměnili 4x. Rázem se stav utkání změnil na 4:2 a boleslavští se dostali do vedení. Třetí třetina byla doslova infarktová. Padlo celkem dost gólů ale naštěstí pro hosty, dokázali skore upravit na 6:6. Došlo tak na nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hráči HC Krkonoše a opravdu zaslouženě si odvezli dva body domů.