HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml. Boleslav B 3:6

Mladší dorost ve svém prvním zápase v lize prohrál na domácím ledě s Mladou Boleslaví

09.09.2013
Mladší dorost HC Krkonoše se střetl v prvním kole s týmem Mladé Boleslavi "B". Hosté byli prakticky po celou dobu lepším a aktivnějším celkem na hřišti a také si odvezli výhru 6:3.
1.kolo, neděle 8.9.2013, 13:00
3:6
Ml. Boleslav B
Sobotka - Tříska, Lelek, Cerman, Havelec, Krsek, Ryšavý, Jirman, Špetla, Blažej, Mach, Rychlovský, Václavec, Vitoušek, Šebek, Černý
Vich, Burar - Horáček, Král, Bernard, Karli, Málek, Kovla, Moucha, Partales, Vlach, Žalud, Vaněk, Diviš, Forster, Vojta
Třetiny: 0:1, 1:3, 2:2  Branky a nahrávky: Krsek (Václavec,Blažej), Ryšavý (Jirman, Špetla), Havelec (Lelek).
První utkání mladšího dorostu dopadlo nevalně. Náš tým dokázal sehrát vyrovnaný souboj pouze prvních 8 minut. Zbytečné fauly a ignorace pokynů trenéra k vítězství vést nemohou. Snad tento zápas bude hráče motivovat k lepším výsledkům.