HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Č.Budějovice - HC Krkonoše 11:5

Aniž by poznali město, či ochutnali pivo (což stejně ještě vzhledem k věku nesmí), nebudou hráči Krkonoš vzpomínat na České Budějovice v dobrém.
24.kolo, neděle 24.1.2016,
Č.Budějovice
11:5
Dvořák, Křikava, Dvořák, Šťastný, Vávra, Řehout, Pojar, Štěcha, Kouba, Hrubec, Novák, Šuhaj, Škvarek, Tisoň, Lefan, Fríd, Melichar, Ryba, Tejček, Brousek
Pluháček, Teuber, Borovec, Šebek, Mistr, Bonaventura, Libnar, Matloch, Záliš, Řehák, Novák, Minařík, Lukeš, Kesner, Červíček, Lanta, Bujárek, Kašpar, Mikysa
Třetiny: 5:1, 3:2, 3:2  Branky a nahrávky: Mistr (řehák, Libnar,), Libnar (Šebek), Borovec (Červíček), Kašpar, Mistr .
"Výlet" do Českých Budějovic se mladšímu dorostu vůbec nevyvedl. V první třetině dostali od domácích 5 gólů, sami se dokázali prosadit pouze 1x. Ačkoliv bylo skore poměrně vysoké, přesto se hosté nevzdávali a bojovali ze všech sil. Bohužel vždy, když se jim podařilo proměnit, tak za chvíli hned inkasovali další gól. Druhá třetina byla ve znamení třech branek domácích a dvou branek hostujících hráčů, úplně stejné to bylo také ve 3.třetině. Dle statistik hosté z Krkonoš domácí družstvo přestříleli, bohužel proměněných šancí bylo pouze 5. Body si nechali budějovičtí doma.