HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Znojmo 9:2

Mladší dorost suvernní proti Znojmu

02.11.2013
Jana Poskerová
Orli ze Znojma odjížděli z vrchlabského ledu spíše jako zmoklé slepice, domácí tým HC Krkonoše byl v zápasu suverenní a nedal soupeři mnoho šancí.
10.kolo, čtvrtek 31.10.2013, 15:00
HC Krkonoše
9:2
Znojmo
Petira,Kulich-Tříska,Lelek,Cerman,Havelec,Jirman,Špetla,Blažej,Mach,Rychlovský,Václavec,Valášek,Krsek, Šebek,Novotný,Novák,Hanousek,Pohl
Svoboda,Matula-Petří,Šusta,Pelán,Veleba,Konečný,Rafaj,Brabec,Malý,Bulín,Stromko,Věrný,Fruvirt, Škola,Pípa,Nesita,Minarčík
Třetiny: 3:1,5: 0, 1:1  Branky a nahrávky:Novotný /Hanousek/, Valášek /Havelec,Krsek/, Václavec /Novák/, Rychlovský /Šebek/, Havelec /Hanousek/, Jirman /Václavec/, Šebek, Krsek /Havelec/, Tříska /Mach/
Kvalitní utkání z naši strany které jsme rozhodli již v první třetině.Naše mužstvo po celý zápas přistupovalo zodpovědně v útočné i obrané fázi a proto jsme soupeře přestříleli ve všech třetinách.