HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 5:4

Mladší dorost srazila v Kolíně až třetí třetina

12.02.2013
Tomáš Pavlík
Hoši hráli dvě třetiny s domácím mužstvem vyrovnané utkání. Z bodů se však mohl radovat Kolín, který se jako jediný prosadil ve třetím dějství a porazil Krkonoše 5:4.
24.kolo, neděle 10.2.2013,
Kolín
HC Krkonoše
Martínek, Kučera, Čtvrtečka, Sladký, Labuta, Branský, Hyšpler, Beran, Pešek, Kadlec, Jelínek, Rytíř, Kuběna, Šurych, Grauer, Chrachovec, Čureja
Vomáčka, Sobotka, Exner, Tatar, Sedláček, Rychlovský, Věříš, Moník F., Pelcl, Chlouda, Václavec, Moník J., Blažej, Jiřička, Špetla.
Třetiny: 1:1, 3:3, 0:1  Branky a nahrávky: Exner, Tatar, Rychlovský, Pelcl.
Krkonoše po kratším volnu opět v zápasovém rytmu nadstavby ligy mladšího dorostu ČR. Tento zápas byl z ,,říše snů". V první třetině bylo znát, že obě mužstva nejsou ve svém tempu a vyčkávací taktika neoslnila ani diváka, natož hráče samotné. Pravdou je, že se tu a tam ukázala na obou stranách hřiště povedená akce, ale goly nepadly. V polovině třetiny se domácím povedlo se stěstím dostat kotouč z dorážky za záda brankaře Vomáčky. Našim se povedlo to samé o dvě minuty později. Do konce první třetiny se hra opět stala nudným pohledem. To hlaní teprve mělo přijít a také přišlo. Hráčů Krkonoš bylo po přestávce plné hřiště. Během dvou minut se povedlo zatížit konto domácího brankaře třemi brankami a donutilo jej tak ke střídání. Teto stav ukazoval na dost slušný výsledek. Chyba a velice předčasná radost...!!! Což nám soupeř ukázal o několik minut později. To samé se povedlo i domácím, během posledních minut druhé třetiny bylo skore opět nerozhodné a to 4 : 4. V závěrečné třetině byl soupeř znatelně lepší a ukázal větší odhodlání, jít za vítězstvím, což potvrdil 5. brankou v naší síti. Na tuto situaci jsme již nedovedli odpovědět a tak odjíždíme bez bodů......