HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Benátky 7:3

Mladší dorost si napravil reputaci

20.11.2013
V nedělním zápase proti Benátkám tým mladšího dorostu nezaváhal a připsal si všechny body.
13.kolo, neděle 17.11.2013, 13:00
7:3
HC Benátky
Kouba,Sobotka-Tříska,Lelek,Cerman,Havelec,Jirman,Špetla,Blažej,Mach,Rychlovský,Václavec,Valášek,Krsek, Šebek,Novotný,Novák,Hanousek,Matouš
Stavar,Král-Vaněček,Janeček,Gebell,Pressl,Gestberger,Votoupal,Bouřil, Král,Havlena,Závora,Fabiánek,Fišer,Šebíková,Jančík
Třetiny: 2:1, 3:0, 2:2  Branky a nahrávky: Šebek (Havelec), Špetla (Havelec), Rychlovský (Mach), Václavec (Havelec, Valášek), Mach (Rychlovský), Mach, Havelec (Matouš).
Výborně zvládnutý zápas kdy hráči dodržovali pokyny trenéra.Po jednogólovém náskoku po první třetině si ve druhé třetině domácí celek připsal další tři branky. Ve třetí třetině se podařilo dobře hrajícímu soupeři vstřelit dvě branky, ale ani to už na na výhře domácích nic nezměnilo. .