HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 7:0

Mladší dorost se vrací z Třebíče s výpraskem

22.11.2012
V Třebíči odehrál mladší dorost další svůj zápas. No, a zápas to byl značně nepovedený, neboť domácí Krkonoším nastříleli sedm branek a nechali si doma tři body za jednoznačné vítězství.
14., neděle 18.11.2012,
Třebíč
7:0
Loubal, Šoustal, Trnka, Sysel, Kabelka, Valík, Dobeš, Strnad, Procházka, Erat, Mlynář, Matov, Urban, Sigmund, Kajnar, Maštera, Michálek, Novák, Pokorný
Sobotka, Vomáčka, Tatar, Exner, Věříš, Kynčl, Mazač, Rychlovský, Moník F., Sedláček, Jiřička, Špetla, Jirásek F., Havelec, Vitoušek, Blažej, Lamač, Chlouda, Václavec
Třetiny: 2:0, 1:0, 4:0
Tento zápas v Třebíči se hráčům z Krkonoš ani trochu nepovedl. Na hráčích byla vidět únava z dlouhé cesty a ne touha po vítězství. Hra byla od počáteční buly plně v režii domácích. Jednoduchou a přímočarou hrou se soupeř dostával do naší třetiny, kde jen zásluhou brankáře Vomáčky byl stav po první třetině jen 2 : 0. Ve druhé části hry byl vidět mírný tlak našeho týmu, ale hráčům se nedařilo z několika hezkých akcí úspěšně zakončit. Musíme se zaměřit na hru v útočném pásmu a okolo branky, kde se nedokážeme s naší kličkovanou prosadit. Někdy méně, znamená více. Proto také a z několika dalších příčin odjíždí mladíci z Krkonoš domů s debaklem v podobě 7:0.