HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Č. Budějovice B 5:4sn

Až do samostatných nájezdů dotáhl zápas proti Budějovicím mladší dorost.
10.kolo, středa 28.10.2015, 13:00
5:4sn
Č. Budějovice B
Pluháček, Novotný, Kesner, Karlecová, Kašpar, Mistr, Kunert, Řehák, Libnar, Lanta, Matloch, Jirkovský, Borovec, Muller, Červíček, Šebek, Březák, Záliš, Bujárek, Lukeš
Plušák, Křikava, Dekret, Kadlec, Voráček, Válka, Víta, Janoušek, Tisař, Sulnta, Tejček, Hrubec, Škvarek, Šuhaj, Lefan, Melichar, Novák, Šťastný
Třetiny: 2:0, 0:1, 2:3  Branky a nahrávky:Řehák 2(Kesner, Mistr 2 ), Kašpar, Muller (Mistr,Řehák), Mistr .
Napínavý zápas byl k vidění ve sváteční den, ve středu 28.10.2015, kdy na domácím ledě ve Dvoře Králové hostil mladší dorost jihočeský tým z Českých Budějovic. První třetina byla úspěšnější pro domácí, podařilo se jim vstřelit dvě branky, druhá a třetí třetina byla zase úspěšnější pro hostující tým, kdy domácí vždy o jeden gól přestříleli. Podařilo se jim tak vyrovnat skore na 4:4 a došlo i na - pro diváky - oblíbené nájezdy. V těch domácí brankář nezaváhal a dovedl svůj tým k zaslouženému vítězství.