HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 1:3

Mladší dorost proti Kolínu

16.02.2016
Jana Poskerová
Bez vítězného konce skončilo utkání mladšího dorostu na domácím ledě proti Kolínu.
27.kolo, neděle 14.2.2016,
HC Krkonoše
1:3
Kolín
Pluháček, Trejtnar, Kesner, Libnar, Mikysa, Minařík, Matloch, Borovec, Červíček, Záliš, Bíman, Kašpar, Bujárek, Šebek, Bonaventura, Mistr, Novák, Řehák, Lanta
Šuhájek, Hořínek, Zedek, Vyskočil, Koleček, Vrba, Tzovairis, Douša, Najč, Švach, Rudolf, Škutina, Kulvejt, Žáček, Donini, Papoušek, Doležal, Košař, Závora
Třetiny: 1:1, 0:0, 0:2  Branky a nahrávky: Řehák (Libnar, Mistr).
První třetina byla jednoznačně v režii domácích, dobře bruslili, útočili a měli hodně šancí vstřelit góly. Bohužel se jim za celý zápas podařilo proměnit jen jednou a to v čase 01:34, kdy Jarda Řehák protlačil puk za záda kolínského brankáře po asistenci Romana Libnara a Tomáše Mistra. Ačkoliv už to vypadlo, že do kabiny se půjde za stavu 1:0, avšak kolínským se v čase 19:19 podařilo ještě proměnit. Druhá třetina byla vzájemně se domácí snažili stále bojovat, bohužel jim to do branky nepadalo. A to ani vyložené tutovky. Závěr zápasu byl zbytečně vyhrocený. Domácí inkasovali ještě další dva góly a utkání tak skončilo 1:3 ve prospěch kolínských.