HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 4:2

Mladší dorost prohrál na ledě Benátek nad Jizerou

15.09.2013
Tomáš Pavlík
Po postupu do ELIOD ligy mladšího dorostu mají Krkonošští třetí nejmladší logicky těžší protivníky než loni. A to se potvrdilo i v zápase s Benátkami, které doma porazily krkonošský mladší dorost 4:2.
2.kolo, neděle 15.9.2013,
HC Benátky
HC Krkonoše
Sobotka - Tříska, Lelek, Cerman, Havelec, Krsek, Jirman, Blažej, Mach, Rychlovský, Václavec, Vitoušek, Šebek, Černý
Stavař, Fáček-Vaněček P., Vaněček J, Gebell, Preblsl, Votoupal, Bouřil, Král, Lexa, Fišer, Čermák, Závora, Šebíková, Jančík
Třetiny: 2:1, 1:0, 1:1  Branky a nahrávky: Václavec (Šebek, Rychlovský), Šebek.
Ani druhý zápas se hráčům HC Krkonoš nepovedl. Hra byla o poznání lepší, ale opět důraz u branky soupeře nepřinesl potřebný efekt.U některých hráčů také nasazení a herní disciplína celého kolektivu. Po jednoznačné převaze se nám nepodařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. Průběh utkání by však odpovídal minimálně remíze.