HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jihlava B - HC Krkonoše 2:3

Další vzdálený výjezd absolvoval tým mladšího dorostu, ale i tak přivezli domů tři body.
Jihlava B
2:3
Chaloupek, Jančl, Přibil, Barák, Koláček, Sapík, Mareček, Kohout, Schwarz, Štěrba, Rampír, Svoboda, Coufal, Hroch, Novák
Trejtnar, Pluháček, Muller, Červíček, Kesner, Borovec, Lanta, Bonaventura, Řehák, Lukeš, Matloch, Libnar, Bujárek, Šebek, Kunert, Jirkovský, Teuber, Záliš, Kašpar
Třetiny: 0:2, 1:0, 1:1  Branky a nahrávky: Teuber (Červíček, Libnar), Matloch (Lukeš), Řehák (Muller) .
Hostům z Krkonoš vyšla hned první třetina, kdy 2x rozvlnili síť branky a dostali se tak do vedení 0:2. Druhá perioda pro ně nebyla střelecky úspěšná, zato se podařilo prosadit domácím. Ti tak zápas zdramatizovali pro diváky. V poslední třetině padlo na obou stranách po jednom gólu a tak body odjely do Krkonoš.