HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Znojmo 4:6

Mladší dorost podlehl Znojmu

20.02.2014
V zápase proti Znojmu se hrálo nahoru a dolů. Zápas se rozhodoval až v poslední třetině.
3.kolo, neděle 16.2.2014,
4:6
Znojmo
Petira,Sobotka-Cerman,Tříska,Havelec,Špetla,Rychlovský,Václavec,Valášek,Furmánek,Sila. Šebek,Ryšavý,Novák,Jirman,Lelek,Novotný
Svoboda-Pert,Šusta,Brabec,Pelán,Bulín P.,BulínJ.,Nesiba,Pípa,Minarčík,Navrátil
Třetiny: 1:3, 3:1, 0:2  Branky a nahrávky: Václavec (Rychlovský), Šebek (Rychlovský), Rychlovský, Rychlovský (Šebek) .
Proti Znojmu nastoupil tým mladšího dorostu na ledě zimního stadionu v Trutnově. V první třetině domácí celek nemohl najít recept na svého soupeře a do druhé třetiny nastupoval za stavu 1:3. Druhá třetina patřila herně domácím,a po skončení druhé dvacetimunutovky byl stav srovnán na 4:4. Bohužel ve třetí třetině nedokázal domácí celek vstřelit ani jednu branku a po inkasovaném gólu v 56. a 59. minutě, prohrál rozdílem dvou branek.