HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec B 4:11

Mladší dorost podlehl Tygrům

31.01.2013
Týmu mladšího dorostu se úplně nepovedl domácí zápas proti Tygrům z Liberce, liberečtí hráči přehráli domácí vysoko 4:11.
23.kolo, sobota 26.1.2013, 15:30
4:11
Liberec B
: Sobotka, Tatar, Exner, Věříš, Moník J., Kynčl, Rychlovský, Moník F., Sedláček, Špetla, Jiřička, Lamač, Vitoušek, Pelcl,
Kuhun, Leško, Melík, Vellechovský, Turský, Eichler, Kunst, Čechura, Husa, Burdys, Král, Jursa, Sviták, Zachar, Wiencek, Nezbeda, Chlum, Kačírek, Černý.
Třetiny: 0:0,3:5,1:6  Branky a nahrávky:2x Sedláček, Moník, Rychlovský .
Úvodní zápas nadstavbové části se nám vůbec nezdařil. V první i druhé třetině byla hra vyrovnaná, našim hráčům se podařilo dát dvě pěkné branky na počátku druhé třetiny. Soupeř se nedovedl dlouhý čas prosadit a překonat tak dosud velice dobře chytajícího golmana Šimona Sobotku, který dovedl úspěšně vychytat i nařízené trestné střílení, po faulu na ujíždějícího útočníka soupeře. Hra se přesouvala po celém hrišti v docela rychlém tempu a pěkné akce k vidění na obou stranách. Soupeř nedovedl využít dvě po sobě jdoucí početní výhody ve hře pět na čtyři, až v samém závěru, při nepřehledné situaci v našem obraném pásmu, kde si obránce vtečoval puk do vlastní branky. To se povedlo hostujícímu celku ještě o několik minut později, kdy vracející se domácí hrač, nešťastně tečoval nahozený kotouč k naší brance. Tyto dvě vlastní branky se v následné hře našich hráčů usadily v hlavě a nedovedli se s touto situací vyrovnat. Zápas tak hosté ještě výrazněji v počtu vstřelených branek zakončili a odvážejí si tři body z domácího ledu Krkonoš.