HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Znojmo - HC Krkonoše 3:2

Mladší dorost padl těsně ve Znojmě

15.11.2012
Tomáš Pavlík
Kluci z mladšího dorostu jeli do Znojma. Ve velice vyrovnaném utkání, ale vstřelili o jednu branku méně, než domácí, a tak body zůstávají ve městě okurek.
12., neděle 11.11.2012,
Znojmo
HC Krkonoše
Daňo, Dočekal, Kruckovič, Bartůněk, Březina, Říčka, Merta, Brabec, Pelán, Bulín J., Bulín M., Furch, Neliba, Petlák, Drapač, Šutla, Pucher, Niederlaufer.
Sobotka, Vomáčka, Exner, Tatar, Věříš, Kynčl, Mazač, Moník F., Rychlovský, Blažej, Jiřička, Špetla, Václavec, Chlouda, Pelcl, Lamač
Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1   Branky: Tatar, Rychlovský
K dalšímu mistrovskému utkání jeli hráči z Krkonoš dlouhou cestu do Znojma. Už od začátku utkání bylo jasné, že hráči nejsou ve formě jako v ostatních zápasech. Hra se podřídila dobře formované obraně domácích. Naši hráči si v úvodní třetině utkání s touto hrou nedokázali poradit. V další části utkání se obraz hry znatelně změnil v náš prospěch a to vedlo k vyrovnávací brance, ale soupeř dokázal rychle odpovědět druhou brankou do naší sítě. Byly vidět i další velice pohledné akce, ale branku jsme z nich dát nedokázali. V poslední části hry jsme měli opět minimum šancí, z dvanácti střel jsme pouze jedenkrát bodovali a nastřelili čtyřikrát tyčku. I po odvolání brankáře byli vidět šance ale žádná neskončila v brance domácích. Veškeré inkasované góly plynuly z chyb hráčů z Krkonoš. A tak Krkonoše odjížděli domů bez bodů. Dík patří fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu.