HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Tábor 1:8

Mladší dorost odevzdal body

18.11.2015
Jana Poskerová
Na ledě Dvora Králové odevzdali body hráči mladšího dorostu, kteří zde hostili Tábor.
13.kolo, neděle 15.11.2015, 13:00
HC Krkonoše
Tábor
Novotný, Kesner, Bonaventura, Kunert, Řehák, Lanta, Teuber, Matloch, Jirkovský, Borovec, Muller, Šebek, Červíček, Záliš, Bujárek, Lukeš, Libnar, Kašpar
Baloun, Bláhová, Šafář, Hubata, Čížek, Šedivý, Stekr, Volčík, Černošek, Adamec, Bednář, Himpan, Kratochvíl, Masopust, Řezáč, Komma, Petřík, Přívozník, Lang
Třetiny: 1:1, 0:4, 0:3  Branky a nahrávky: Červíček (Šebek, Borovský) .
První třetina byla vzájemně vyrovnaná, hned na samotném začátku přálo domácím štěstí a dokázali vsítit puk do branky soupeře. Chvíli domácí vyhrávali 1:0. Ke změně došlo až v čase 13:23, kdy hosté vyrovnali. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhá dvacetiminutovka byla velmi ovlivněna rozhodčími, kteří svým - někdy pro všechny nepochopitelným rozhodnutím - dostávali domácí tým do velkého tlaku. Častá vyloučení krkonošských hráčů přispěla k tomu, že jim docházely síly a obdrželi čtyři branky. Ani závěr utkání nedokázali domácí proměnit ve svůj prospěch, hostům se to podařilo ještě 3x. Konečný stav utkání skončil tedy 1:8.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové