HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 4:5

Mladší dorost nejen proti Liberci

03.02.2016
Hosté z Liberce dotáhli zápas do vítězného konce, ale je potřeba říct, že domácí Krkonoše se kromě soupeře utkaly také s rozhodčími.
25.kolo, neděle 31.1.2016,
4:5
Liberec
Pluháček, Trejtnar, Kesner, Karlecová, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Řehák, Lanta, Teuber, Matloch, Jirkovský, Novák, Červíček, Šebek, Záliš, Bujárek, Libnar,
Hosnedl, Žilka, Zeman, Novák, Starý, Kollert, Havlíček, Dupal, Křepelka, Strnad, Vomáčka, Matějka, Hornická, Pokorný
Třetiny: 1:1, 1:1, 2:3  Branky a nahrávky: Záliš (Libnar), Mistr (Řehák, Libnar), Matloch (Řehák, Libnar), Řehák (Matloch) .
Nedělní utkání se hrálo na domácím ledě v Trutnově. Již od začátku byl domácí tým střelecky lepší, stále jej však trápí zakončení před brankou. Ačkoliv byli domácí aktivnější , podařilo se jim v první třetině proměnit jen jednou. Také hostujícímu týmu padl puk za záda brankáře pouze jedenkrát. Druhá třetina začala ve svižnějším tempu. Hosté se probudili a začali domácí postupně přebruslovat. Naštěstí ti se včas vzpamatovali a bojovali ze všech sil. Jejich úsilí však bylo několikrát během zápasu zmařeno podivným rozhodnutím rozhodčích, kteří pískali nesmyslné fauly a nebo naopak nepískali vůbec to, co měli. A tak to začalo na ledě, střídačkách a i v hledišti jiskřit. Dokonce naši nejslušnější hráči, kteří se jindy nijak slovně neprojevují, dostali za své výroky tvrdé tresty. Tento zápas byl pěkně rozehrán, zakončení však bylo velmi vyhrocené.