HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 4:6

Mladší dorost druhou výhru nepřidal

25.09.2012
Tomáš Pavlík
Hráči mladšího dorostu nastoupili k utkání s Třebíčí na domácím ledě. Bohužel, i když vstřelili čtyři branky, tak si soupeř veze domů tři body.
3., neděle 23.9.2012,
HC Krkonoše
Třebíč
Frýbová, Sobotka, Exner, Tatar, Věříš, Moník J., Kynčl, Rychlovský, Sedláček, Moník F., Jiřička, Špetla, Lamač, Pelcl, Václavec, Mazač, Blažej, Vitoušek, Chlouda, Jeřábek
Šoustal, Loubal, Sysel, Kabelka, Valík, Erat, Strnad, Novák, Urban, Matov, Urban, Břebka, Kanar, Maštera, Bednář, Strnad, Michálek
Třetiny: 1:1, 2:3, 1:2  Branky:Rychlovský, Špetla, Exner, Pelcl
Dalším naším soupeřem na domácím ledě byla Horácká Slavia Třebíč. Náš tým byl doplněn o několik nových hráčů, kteří jsou zde na hostování. Asi nejlépe se uvedl Jan Mazač na postu obránce, který po několika minutách zápasu suveréně zapadl do sestavy a podpořil tak naší slabší část a to obranu. I další hráči se snažili o místo v sestavě, ale jejich výkony a herní projev je zatím nedostačující k maximálnínu času stráveného ve hře. To se nám projevuje zatím ve všech odehraných utkáních.

Zápas opět začal tlakem na soupeře, mnoho času na ledě jsme převážně odehráli v útočném pásmu, nicméně naše koncovka, to je přehlídka neproměněných situací. Střelba je bez razance a většinou nad, nebo mimo branku. Máme dost úkolů a témat na tréninky, co a jak doladit a trénovat. Opět nám na domácím ledě utekla výhra a to by se nemělo stávat. Samotní hráči si to ale uvědomují a jsou si toho vědomi. Zaměříme se teď na některé situace ze zápasu, které jsou klíčové k lepšímu výkonu jak jednotlivců, tak ale především celého týmu.