HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 4:3

Mladší dorost bez bodu

09.03.2016
I přes vyrovnaný výkon se soupeřem, nedokázali krkonošští hráči uválčit aspoň bod na ledě Liberce.
30.kolo, neděle 6.3.2016,
Liberec
4:3
Čajan, Hosnedl, Cikhart, Křepelka, Starý, Havlíček, Vomáčka, Matějka, Bartoš, Virág, Mojžíšek, Hornická, Hampl Dupal
Pluháček, Borovec, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Šebek, Khal, Lanta, Záliš, Matloch, Jirkovský, Novák, Červíček, Libnar, Karlecová, Březák, Řehák, Kašpar
Třetiny: 2:0, 0:3, 2:0  Branky a nahrávky: Libnar (Řehák, Šebek), Mistr (Řehák, Karlecová), Kašpar (Jirkovský) .
Nedělní zápas se odehrál u Bílých tygrů v Liberci. První třetina se vydařila domácímu týmu, který dal dva góly, hostům to tam bohužel vůbec nepadalo. Zato druhá třetina byla plně v jejich režii a dokázali stav utkání obrátit na 3:2 díky gólům Romana Libnera s asistencí Jardy Řeháka a Davida Šebka a dále Tomáše Mistra s asistencí Jardy Řeháka a Terezy Karlecové. Závěr zápasu byl trochu emotivní, domácím se podařilo vyrovnat a za necelou minutu se pak dostali dokonce i do vedení. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, než zazní siréna, ale bohužel Krkonošům nebyl uznán gól a stav utkání skončil 4:3 ve prospěch domácích.