HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml. Boleslav B 2:6

Mladší dorost bez bodu

20.09.2015
Na soupeře z Mladé Boleslavi nenašli hráči mladšího dorostu recept. Rozhodla druháu třetiny, kdy soupeř získal náskok tří branek a domácím se již nepovedlo ztrátu dohnat.
3.kolo, neděle 20.9.2015, 13:00
2:6
Ml. Boleslav B
Novotný, Pluháček, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Řehák,Lanta,Teuber,Matloch, Lukeš, Kunert,Jirkovský, Matloch, Novák, Červíček, Šebek, Libnar, Šimkovič
Rylich, Lhota, Hovorka, Stehlík, Rudolph, Vácha, Vojta, Černoušek, Moravčík, Mrkus, Stehlík, Belas, Kubart, Hypša, Anyalai
Třetiny: 1:2, 1:3, 0:1  Branky a nahrávky: Teuber (Červíček, Mistr), Libnar (Červíček).
Zápas proti Mladé Boleslavi na domácím ledě ve Vrchlabí neproběhl ke spokojenosti domácího týmu. Již první třetina napověděla, že zápas nebude jednoduchý. Soupeř dobře bruslil, bránil a pálil střely na domácího brankáře ze všech úhlů. Oproti tomu domácí hráli chaoticky, pomalu bruslili a tak soupeř trestal jak nepřesné přihrávky, tak málo útočnou hru. Body tedy opět odjely se soupeřem.

(Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové.)