HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jindr. Hradec - HC Krkonoše 2:4

Mladší dorost - Krkonoše si odvezly výhru z Jindřichova Hradce

17.01.2013
Kluci odehráli s Vajgarem šestibrankové utkání. Víc gólů ale skončilo v síti domácí a krkonošští tak přivezli domů vítězství 2:4.
21., neděle 13.1.2013,
Jindr. Hradec
2:4
Kundrfálec, Tourek, Hertel, Rettl, Pokorný, Tkáčík, Čamra, Šimánek, Nykodým, Drakstr, Přibyl, Baxa, Buriánek, Voves, Myšík, Rukčinc, Dovisín
Vomáčka, Sobotka, Věříš, Tatar, Exner, Moník F., Sedláček, Rychlovský, Vitoušek, Pelcl, Křížek, Kynčl, Lamač, Špetla, Jiřička, Blažej, Moník J., Mazač.
Třetiny: 1:0, 0:3, 1:1  Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Pro hráče Ml. dorostu Krkonoš začal Nový Rok velice dobře s překvapujícím výsledkem u týmu z druhého místa tabulky. Na hráčích byl vydět elán a chuť do hry. Začátek byl v naší režii, ale drobná chyba při rozehrávce a tečovaný kotouč spadl do naší branky. Od druhé třetiny se hra opět vrátila pod naší taktovku a bylo opět vidět chuť a odhodlání našich borců. To dokazuje vstřelení tří branek během několika minut. Ve třetí části zápasu bylo vidět mnoho pěkných akcí, jak ze strany domácích, tak i hostí. Oba brankáři se však zhostili své práce velice dobře a nepovolili útočníkům obou celků možnost dostat kotouč za svá záda. O tom vypovídá stav této třetiny, ve které bylo dosaženo po jedné brance na obou stranách. To znamenalo velice zasloužené tři body pro hráče Krkonoš