HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Česká Lípa 5:9

Při společném fandění českému hokejovému týmu byli hráči HC Krkonoše největšími kritiky a přesně věděli, jak by měl tým na olympiádě hrát. Škoda, že své zasvěcené rady nepřenesli také do vlastních řad.
5:9
Česká Lípa
Trejtnar, Kozák, Lukeš, Bonaventura, Novák, Kahl, Mikysa, Moravec, Minařík, Matloch, Šír, Soukup, Šimkovič Jan, Šimkovič Josef, Jirkovský, Kunert, Bujárek
Jeřábek, Mikula, Pípa, Nedomlel, France, Máha, Chňapko, Hrdá, Vaszily, Brandejský, Tapan, Andrle, Jedlička
Třetiny: 1:2, 2:4, 2:3  Branky a nahrávky: Šír 2 (Matloch), Matloch (Soukup, Šír), Mikysa (Matloch, Soukup), Šimkovič Jan (Šír) .
Na domácím ledě ve Dvoře Králové jsme hostili tým z České Lípy. Ačkoliv se v první třetině zdálo, že bychom si dnes mohli připsat nějaké vítězné body, opak byl pak skutečností. Opět jsme polevili, pomalý pohyb na ledě, časté vyloučení a velmi málo střel na hostujícího brankáře rozhodlo o tom, že jsme prohráli 5:9.