HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec B 3:8

Liberec "B" porazil v souboji mladších dorostů Krkonoše

19.12.2012
Tomáš Pavlík
Na krkonošský led přijel tým Liberce "B". Hostující celek byl daleko lepší než ten domácí, a odváží si výhru 8:3.
18., čtvrtek 13.12.2012,
HC Krkonoše
Liberec B
Sobotka, Vomáčka, Tatar, Exner, Věříš, Mazač, Lamač, Moník F., Sedláček, Křížek, Špetla, Jiřička, Krsek, Vitoušek, Pelcl, Mach, Blažej, Chlouda
Leško, Slavík, Velechovský, Čechura, Turský, Němeček, Straka, Nezbeda, Černý, Bursa, Chlum, Pekař, Král, Burdych, Baklik
Třetiny: 2:4, 0:2, 1:2  Branky: Věříš, Sedláček, Křížek
K dalšímu mistrovskému utkání přijel celek Liberce "B" do Trutnova. Už od začátku bylo vidět , že Krkonoše nejsou ve své kůži. Celý zápas se domácí dostávali málo do střel , přičemž hosté měli hodně šancí, které snadno proměnili. Byl to velké trápení. Krkonoše si neplnili své povinnosti a tak si klub z Podještědí odvážel 3 body za výhru 8:3.