HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 4:3

Letňany bez bodu

02.12.2013
Hráčí 8.třídy HC Krkonoše si užili sobotní zápas proti soupeři z Krkonoš a sebrali mu všechny body.
15.kolo, sobota 30.11.2013, 10:30
4:3
HC Letňany
Nosek, Pluháček, Karlecová, Furmánek, Jonáš, Kesner, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Mistr, Síla, Berisha, Rychlovský, Moravec, Zdráhal
Karafiát, Antoš, Homola, Červenka, Mařík, Sklenář, Kalina, Čobanov, Jelínek, Lisa, Pinkas, Nikanorev, Krammer
Třetiny: 2:0, 0:3, 2:0  Branky a nahrávky:Síla 2x (Rychlovský 2x), Šlaicher (Furmánek, Jonáš), Mistr (Řehák, Kesner) .
Naše domácí utkání jsme odehráli na ledě ve Dvoře Králové, kde jsme hostili tým HC Letce Letňany. První třetina byla plně v naší režii, podařilo se nám dvakrát proměnit a ani jednou inkasovat. Zato druhá dvacetiminutovka se úplně otočila a štěstí se přiklonilo na stranu letňanských. Ti dokázali překonat našeho brankáře třikrát , zatímco my jsme nebodovali ani jednou. Skóre se tak rázem otočilo ve prospěch hostů na 3:2.

V závěrečné třetině jsme se opět probudili a po napínavém boji jsme vsítili další dva góly do letňanské brány. Stav utkání skončil 4:3 a výhru jsme si náležitě vychutnali.