HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - HK Mountfield HK 7:8

Krkonošští nejmladší těsně nestačili na Lvy

12.03.2013
Tomáš Pavlík
S Hradcem Králové sehrála přípravka vyrovnané utkání. O gól nakonec byli šťastnější Lvi.
12.kolo, sobota 9.3.2013, 10:00
HC Krkonoše II
HK Mountfield HK
Brádler - Perička, Rychlovský, Pochop - Novotný, Grof, Nič - Vedral, Zábranský, Beneš
Třetiny: 3:4, 1:1, 1:1  Branky: Perička 3, Novotný 2, Rychlovský, Pochop.
Ve druhém dnešním utkání jsme se střetli se silným týmem Lvů z Hradce Králové. Utkání od začátku zdobilo obrovské nasazení našich hráčů. První třetinu jsme o jednu branku prohráli a skóre bohužel po celý zápas nedokázali srovnat. V průběhu zápasu si soupeř vytvořil náskok až o tři branky. V závěru se našim chlapcům podařilo snížit až na rozdíl jedné branky, ale to bylo v čase 44:40 a na vstřelení vyrovnávacího gólů již nezbyl čas. Za výkon v tomto zápase si všichni zaslouží pochvalu, bylo to asi nejlepší utkání v celé sezóně.