HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Náchod 8:1

Krkonošský dorost doma rozmetal tým Náchoda

04.11.2012
V krajské lize dorostu, Krkonoše doma přivítali Náchod. Prakticky celý zápas hostující celek nepustili do své obrané třetiny a po zásluze zvítězili 8:1.
4.kolo, pátek 2.11.2012,
8:1
Náchod
Hlubuček, Frýbová - Chleborád, Špetla, Janata, Mikulík, Kynčl, Jiříčka - Baudyš, Haze, Sedláček - Patzelt, Lamač, Hlaváč - Tatar, Exner, Věříš
Kubeček - Čech, Regner, Šober, Šolc, Suk, Krynek, Jelínek, Jirásek, Tippelt, Malina, Waldecker, Vojtěch
Třetiny: 3:0, 3:0, 3:1  Branky a nahrávky: 3. Baudyš (Háze, Mikulík), 5. Věříš (Exner), 16. Háze (Baudyš, Sedláček), 32. Baudyš (Sedláček, Háze), 37. Chleborád, 39. Sedláček (Háze, Baudyš), 44. Sedláček (Janata, Baudyš), 57. Exner (Věříš, Tatar) - 56. Šolc Vyloučení: 5:11 Využití: 4:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 35
V tomto utkání jsme se střelecky trápili. Prakticky celý zápas odehraný na polovině soupeře jsme nedokázali přetavit ve větší brankový příděl v brance hostujícího celku. ,