HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Strakonice - HC Krkonoše 2:4

Krkonošská juniorka veze výhru z ledu Strakonic

12.03.2013
Hoši sehráli další mač na hostující půdě, a to na půdě Strakonic, které dokázali vstřelit čtyři branky a celkově zvítězit 2:4.
36.kolo, pátek 8.3.2013, 19:00
Strakonice
2:4
Havelec, Doubek - Andrle, Křenek, Hrubý, Fedor, Gross, Bazgier, Mála, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Rajtmajer, Hrubý
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Kozák, Vacek, Kocián, Vencl, Mišinec, Kadavý, Tatar, Lukášek, Smékal
Třetiny: 0:1, 1:2, 1:1  Branky a nahrávky: Janoušek(Vencl), Srb(Mála), Vencl(Mišinec, Kozák), Srnský(Mišinec), Vencl(Lukášek), Fedor(Kordík, Bazgier).
V posledním utkání sezóny otevřel skóre Janoušek ve 13 minutě první třetiny. Ve druhé třetině 25 minutě padl gól domácích v přesilové hře a tím skóre srovnali na 1:1. Vencl ve 32 minutě překonal domácího gólmana a poslal svůj tým do vedení. O 2 minuty později zvýšil na dvoubrankové vedení Srnský v přesilové hře. Ve 44 minutě opět skóroval Vencl. Strakonice se nevzdali jen tak lehce a ve 46 minutě snížili na 2:4.