HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kobra - HC Krkonoše 1:7

Krkonoše si spravily reputaci

05.01.2013
Hráči 6. třídy si spravili chuť v zápase Kobrou, kdy soupeři uštědřili sedm branek.
22.kolo, sobota 22.12.2012, 10:00
Kobra
1:7
Ribarovski, Ondrík, Prel, Šubrt, Koval, Ibl, Doležal, Rubeš, Ksandr, Škutina, Ribarovski, Ženíšek, Samko
Pluháček, Kozák, Junek, Husár, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Soukup, Šír, Teuber, Mlčák, Henych
Třetiny: 1:1,0:4,0:2  Branky a nahrávky: Šír 2x (Soukup 2x), Soukup (Matloch, Šír), Matloch 2x (Kunert), Teuber 2x(Šír) .
Již ve 4 minutě se nám podařilo proměnit a my se ujali vedení. Aćkoliv jsme bojovali, další gól jsme v první třetině již nedali, naopak se to podařilo našemu soupeři. Opouštěli jsme led za stavu 1:1. Druhá třetina byla již plně v naší režii, vstřelili jsme další 4 góly. Do kabiny jsme odcházeli za stavu 1:5. Posledních dvacet minut se nám podařilo ještě dvakrát proměnit , byla to však i třetina, kdy jsme měli hodně hráčů na trestné lavici. Zápas skončil 1:7 a my si zaslouženě odvezli body k nám do Krkonoš.