HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jihlava B 6:1

Krkonoše porazily Duklu Jihlava

07.09.2015
Premiérový zápas mladšího dorostu vyšel hráčům z Krkonoš famózně. Tradiční hokejový klub z Jihlavy porazili domácí suverénním výkonem zejména ve druhé třetině.
1.kolo, neděle 6.9.2015, 13:00
6:1
Jihlava B
Novotný, Trejtnar, Kesner, Karlecová, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Poul, Řehák, Kahl, Lanta, Lanta, Teuber, Matloch, Novák, Červíček, Šebek, Libnar, Kunert, Bujárek
Chaloupek, Martinů, Janče, Japík, Koláček, Přibil, Čermák, Svoboda, Kaltounková, Jerba, Adamová, Kohout, Loufal, Novák, Barák
Třetiny: 1:1,4:0,1:0  Branky a nahrávky: Teuber (Poul), Červíček (Libnar, Šebek), Kunert (Kahl), Bujárek (Mistr), Libnar (Mistr, Červíček), Matloch (Kunert) .
Nedělní zápas odehráli krkonošští hráči na domácím trutnovském ledě, kde hostili tým z Jihlavy. Hned v úvodu 1.třetiny inkasovali domácí gól, který je však probudil a začali tak trochu svižněji hrát. Již v čase 14:11 se mohli radovat z vyrovnání stavu na 1:1 a tento stav již vydržel do konce třetiny.
Další část byla již plně v režii domácího týmu. Hráči se stále drželi před brankou hostů a mnoha střelami si prověřovali hostujícího brankáře. Podařilo se vsítit čtyři branky a domácí si odcházeli odpočinout do kabiny za stavu 5:1.
V závěrečné třetině se toho již příliš nezměnilo, hráči z HC Krkonoše se hostům ubránili a naopak ještě navýšili skóre o jednu branku. Konečný stav utkání byl tedy 6:1.

(Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové)