HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Hvězda Praha 5:10

Nezodpovědnost jednotlivých hráčů připravila tým 8.třídy o možnost sáhnout si poprvé v sezoně na body.
5:10
Hvězda Praha
Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Bonaventura, Bujárek, Teuber, Matloch, Novák, Kahl, Šlaicher, Nezbeda, Vognar, Perička, Jirkovský, Kunert
Maličkay, Fiala, Čech, Šíma, Kalný, Cikhart, Slavata, Výrut, Bambuch, Kužel, Richtr, Ladman, Kulich
Třetiny: 2:4,2:1,1:5  Branky a nahrávky: Matloch 2 (Nezbeda 2, Teuber 2), Šlaicher (Vognar), Nezbeda 2(Lukeš) .
Velmi pěkné utkání jsme odehráli s týmem Hvězda Praha. Hned v úvodu zápasu jsme vsítili puk do branky soupeře, netrvalo ani 3 minuty a zvyšovali jsme skore na 2:0. Bohužel jsou v našem týmu hráči, kteří svým laxním přístupem kazí výsledky ostatním a tak se stalo, že díky jejich chybám se během chvíle stav v 1.třetině změnil na 2:4. Druhá třetina byla gólově úspěšnější pro nás, přesto jsme ale pořád prohrávali 4:5. Stále v nás však ještě byla naděje, že bychom mohli tento zápas vyhrát.

Bohužel se tak ale nestalo. Opět došlo k několika chybám a ty byly tvrdě potrestány dalšími góly. Stav utkání skončil 5:10.