HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - HC Krkonoše 4:16

Dorostenci se utkali s týmem Náchoda na jeho ledě a zvítězili přesvědčivě 4:16.
Náchod
4:16
Novák - Čech, Pošmura, Regner, Šober, Šolc, Jirásek, Krynek, Jelínek, Tippelt, Malina
Hlubuček - Mikulík, Janata, Erban, Chleborád, Špetla, Chlouda - Kynčl, Sedláček, Patzelt - Hlaváč, Stanev, Kerekanič - Tatar, Exner
Třetiny: 2:8, 1:4, 1:4  Branky a nahrávky: 7. Krynek, 10. Krynek, 27. Pošmura (Šober), 42. Pošmura - 1. Stanev (Erban), 2. Tatar (Exner), 5. Kynčl (Patzelt), 6. Chleborád (Sedláček), 8. Kerekanič (Hlaváč), 9. Sedláček (Tatar), 18. Patzelt (Stanev), 19. Sedláček (Erban), 25. Mikulík (Janata), 31. Tatar (Exner), 35. Tatar (Exner, Sedláček), 36. Sedláček (Tatar), 42. Sedláček, 42. Exner (Tatar), 44. Stanev (Patzelt), 60. Kerekanič (Hlaváč). Vyloučení: 10:9, navíc Čech (Náchod) 10 min. OT a Pošmura (Náchod) 20 min. OK. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Diváci: 20. Střely na branku: . Průběh utkání: .
V desáté minutě svítilo na ukazateli skóre 2 : 6 pro hosty a bylo jasné, že dnes se moc bránit nebude. Domácí se dostávali k puku jen sporadicky, ale z minima dokázali vytěžit maximum, a tak se jim podařilo vstřelit v utkání celkem čtyři branky. Hosté jich, ale nasázeli domácím šestnáct a nadále si udržují náskok v čele krajské ligy dorostu. V tomto utkání se střelecky dařilo Sedláčkovi (4) a Tatarovi (3).